Akcesoria, które pomogą ci w pierwszym okresie życia maluszka

Jeśli spodziewasz się dziecka, na pewno teraz niemal całe twoje życie koncentruje się na nim. Bez wątpienia regularnie ruszasz do sklepu, by kupić nowe akcesoria, które będą ci niezbędne w pierwszym okresie życia dziecka. Jeśli jednak podstawowe artykuły i sprzęty już czekają, najwyższa pora zadbać także o siebie. Istnieje cały szereg artykułów, które przydadzą się tobie, pozwalając cieszyć łatwiejszym, bardziej komfortowym życiem tuż po tej wielkiej zmianie, jaką są narodziny pierwszego dziecka.

Laktator elektryczny lub ręczny

Jednym z ważniejszych akcesoriów, po jakie możesz sięgnąć, jest laktator. Pozwoli ci on na odciągnięcie pokarmu z piersi dla twojego maluszka. W efekcie będziesz mogła pozbyć się dyskomfortu, czy wręcz bólu, związanego z przepełnionymi mlekiem piersiami, a jednocześnie pokarm przechowasz do chwili, w której będzie potrzebny twojemu dziecku, a w której nie mogłabyś go nakarmić.

Aby łatwiej było ci dokonać zakupu, pragniemy przedstawić ci jeden z najlepszych, dostępnych na rynku modeli: Swing Maxi Flex marki Medela, dostępny w sklepie internetowym mamaija.pl. Polecany przez nas 2-fazowy laktator elektryczny pozwoli ci na jednoczesne pobieranie pokarmu z dwóch piersi, dzięki czemu uzyskasz większą ilość pełnowartościowego pokarmu dla swojego dziecka. Zastosowana w nim technologia sprawiła, iż jest on wyjątkowo wygodny i pozwala na przyjęcie komfortowej, dogodnej dla ciebie pozycji. Co niezwykle istotne, naśladuje on ssanie dziecka, dzięki czemu cała procedura będzie dla ciebie tak przyjemna, jak to tylko możliwe.

Jeśli jednak nie chcesz kupować drogiego urządzenia elektrycznego, możesz skorzystać z jego ręcznego odpowiednika. Jest on wyposażony w pompkę, której ruch pozwala na odciągnięcie mleka. W sklepie mamaija.pl znajdziesz między innymi laktator ręczny Jolie marki Nuk, który cechuje się ergonomicznym kształtem i prostym działaniem. Jego zaletą jest delikatność, która sprawi, iż nie będziesz wahała się przed jego użyciem.

Poduszka Cebuszka

Poporodowe problemy i dolegliwości bywają czasem trudne do zwalczenia i mogą przeciągnąć się na dłuższy okres. Dlatego warto już od samego początku pomyśleć o akcesoriach wypoczynkowych, które jednocześnie pozwolą na działania i ćwiczenia fizjoterapeutyczne. Wśród nich na pierwszy miejscu znajduje się bez wątpienia poduszka cebuszka, czyli poduszka o kształcie rogala.

Jej kształt sprawia, iż idealnie nadaje się do podparcia kobiety jeszcze w czasie ciąży, a następnie po porodzie. Ułatwia siedzenie młodej mamie, ale także pomaga jej w znalezieniu dogodnej pozycji do karmienia dziecka piersią. Może także posłużyć do wykonywania ćwiczeń fizjoterapeutycznych.

W sklepie mamaija.pl dostępna jest między innymi poduszka cebuszka Physio Flexi, która cechuje się starannym wykonaniem i estetyką. Na pewno będzie stanowić dzięki temu nie tylko pomoc dla ciebie, jako młodej mamy, ale też ciekawą ozdobę pokoju. Co najważniejsze, została wyposażona w zamek błyskawiczny, który pozwala zmienić jej twardość, kształt i elastyczność, w zależności od twoich potrzeb. Będzie bez wątpienia twoim ulubionym, wielofunkcyjnym akcesorium!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here