Hasbro - zabawki, które znasz od dziecka

Nie zawsze zdajemy sobie sprawę z tego, kto jest producentem zabawek, które kupujemy dla naszych dzieci. Tymczasem wiele ze znanych nam serii pochodzi od jednej firmy – drugiej największej na świecie wytwórni zabawek Hasbro, działającej na światowym rynku już od 1923 roku. Z pewnością każdy spędził kiedyś godziny, grając w Monopoly i na pewno nie ma nikogo, kto nie słyszałby kiedyś o uroczych Furby, słodkich My Little Ponny, czy kreatywnej ciastolinie Play-Doh. Zabawki i gry planszowe od Hasbro bawią, rozwijają wyobraźnię i dostarczają świetnej rozrywki dla całej rodziny.

Zabawki dla każdego

Hasbro produkuje zabawki zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek. Wśród najbardziej znanych i lubianych wytworów dla młodych dam są takie marki, jak FurReal, My Little Pony, czy też Littlest Pet Shop. Każda fanka słodkich zwierzątek zakocha się w ofercie z tych serii i nie odstąpi jej na krok. Propozycją dla chłopców może być Action Man lub Nerf, a także postaci z znanych kreskówek, filmów i komiksów, takich jak Star Wars, Transformers, Spider-Man, Iron Man, Fantastyczna Czwórka i Avengers. Pomagają one zachęcić dziecko do aktywnej zabawy i oderwać sprzed ekranu komputera i telewizora. Uniwersalnym wyborem dla najmłodszych jest interaktywny Furby oraz ucząca kreatywności ciastolina Play-Doh wraz z różnymi dodatkami.

Gry planszowe dla całej rodziny

Kiedy rodzina stara się spędzać czas razem, warto postawić na wracające do łask gry planszowe. Największym hitem wśród tej kategorii są Scrabble, czyli zabawa słowami, która dostarcza rozrywki nie tylko dzieciom, ale i dorosłym graczom. Znane od lat Monopoly to gwarancja wielu godzin wspaniałej zabawy. Jeśli stara wersja wydaje nam się nudna, do odkrycia dostępnych jest kilkanaście nowych edycji, między innymi Monopoly Junior czy Monopoly Travel. Dla bardziej aktywnych świetnym wyborem będzie Twister. Splątane kończyny i godziny śmiechu otrzymujemy w komplecie. Natomiast mali detektywi powinni sięgnąć po Cluedo. Szukanie wskazówek, łączenie faktów i stopniowe odkrywanie tajemnicy to wciągająca zabawa dla wszystkich dociekliwych graczy. Młodzież i rodzice mogą wspaniale bawić się w Ryzyko, jednocześnie rozwijając swoją wiedzę o świecie, geografii i polityce. Dla większych strategów Hasbro proponuje klasyczne

Battleship oraz Rummikub.

Od wielu lat marki Hasbro cieszą i rozwijają wyobraźnię dzieci na całym świecie. W szerokim asortymencie zabawek, postaci z bajek czy gier planszowych każdy znajdzie coś dla siebie- od najmłodszych, przez młodzież, aż po samych rodziców, którzy również nie będą się nudzili towarzysząc dzieciom w zabawie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here