Jak długo trzyma się manicure

Manicure jest sposobem na estetyczne dłonie, niezależnie od ich naturalnego kształtu czy problemy ze zdrowa kondycją płytki paznokci. Salony kosmetyczne oferują kilka znacznie różniących się od siebie możliwości, aby zadbać o nasz wygląd.

Każda kosmetyczka ma swoja preferowaną technikę która uważa za najlepszą i poleca swoim klientkom. Ostatnie lata przyniosły znaczny rozwój technik kosmetycznych, powstało wiele różnych technologii i preparatów. Warto przy wyborze salonu kosmetycznego w Lublinie skorzystać z oferty IdealMed.

Manicure biologiczny

Manicure ten jest najdelikatniejszą, naturalną techniką, bez użycia ostrych, metalowych narzędzi czy silnych zmywaczy (np. tych z acetonem) . Polega na wykorzystaniu płynu zmiękczającego który odpowiada za usunięcie nadmiaru zrogowaciałego naskórka. Ponadto, płytka paznokcia jest przez kosmetyczkę polerowana, w celu osiągnięcia naturalnego i czystego wyglądu a później konserwowana odzywka. Tak wypielęgnowane paznokcie będą zachwycać przez okres ponad tygodnia, w zależności od osobistych predyspozycji.

Manicure tradycyjny

Technika polega na zmyciu pozostałych resztek lakieru, wycięciu nadmiaru naskórka celem przygotowania płytki pod lakierowanie tradycyjnym lakierem. Schnący w kontakcie z powietrzem nie potrzebuje żadnego zewnętrznego czynnika utwardzającego, co z jednej strony stanowi o prostocie, z drugiej zaś o mniejszej trwałości- maksymalnie do tygodnia w przypadku wysokiej klasy lakierów, zaledwie kilka dni gdy korzystamy z drogeryjnych lakierów.

Manicure hybrydowy

Najnowszym i zarazem najtrwalszym rozwiązaniem jest manicure hybrydowy. Technika ta polega na utwardzeniu warstwy specjalnego lakieru w świetle UV, które nadaje nałożonej przez kosmetyczkę warstwie odpowiednią twardość i wysoki połysk. Oprócz pięknego wyglądu lakier hybrydowy chroni paznokcie poprzez utwardzenie ich warstwą ochronną. Tak polakierowane paznokcie utrzymują kolor nawet ponad miesiąc- szybciej występującym problemem jest nieestetyczny odrost. Spośród salonów kosmetycznych w Lublinie profesjonalną obsługę i szeroki wachlarz zabiegów oferuje https://idealmed.com.pl/

Nie czekaj i dokonaj rezerwacji terminu. Z uwagi na duże zainteresowanie świadczonymi usługami termin oczekiwania może być wydłużony. Sprawdź teraz na kiedy możesz się zapisać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here