zabawki

Uśmiech dziecka – najpiękniejszy dar dla Rodziców czy Dziadków. Nasze dzieci są dla nas niepowtarzalne, wyjątkowe a przede wszystkim najważniejsze. Pojawienie się dziecka w naszym życiu wywraca go do góry nogami. Cały świat zaczyna być podporządkowywany pod naszą malutką córeczkę lub synka. Każdego dnia chcemy zapewnić naszym dzieciom radość oraz zadbać o ich prawidłowy rozwój. Nauka odbywa się przez zabawę. Przedsiębiorstwo Janod oferuje szeroką gamę zabawek dopasowanych do wieku i preferencji Twojego dziecka.

O nas

Przedsiębiorstwo prosperuje na rynku od 1970 roku. Janod to marka najwyższej jakości. Oferowane produkty są innowacyjne a przy tym niesamowicie atrakcyjne wizualnie ze względu na francuski designie. Specjalizujemy się w produkcji zabawek drewnianych skrojonych z projektu dziecięcych marzeń. Stworzyliśmy obecnie około 500 zabawek z myślą o najmłodszych. Zabawki Janod charakteryzują się przede wszystkim dbałością o szczegóły oraz starannością wykonania, co z pewnością stanowi klucz do dziecięcych serc.

Bajkowy wygląd

Wszystkie zabawki produkowane przez firmę Janod są projektowane przez naszych francuskich designerów. Zaprojektowane wzory i motywy powtarzają się na produkowanych zabawkach, dzięki czemu mogą Państwo zbierać dla swoich najukochańszych całą naszą kolekcję.

Bezpieczeństwo

Zabawa zabawą, ale bezpieczeństwo to sprawa najważniejsza. Kupując zabawki marki Janod można mieć spokojną głowę. Oferowane produkty spełniają restrykcyjne normy bezpieczeństwa EN71-1,  EN71-2, EN71-3 oraz REACH.

Rozwój poprzez zabawę

Wybierając zabawki Janod wspierają Państwo rozwój swoich dzieci. Oprócz beztroskiej zabawy poszerzane są takie umiejętności jak: zręczność, koordynacja ruchowa, zdolność manualna. Dla dzieci bardzo rozwijająca jest nauka kolorów i kształtów, dlatego nasze zabawki produkowane są w różnorodnej palecie barw, wzorów i kształtów. Od najmłodszych lat powinno zacząć się ćwiczyć własną pamięć. Układanie puzzli Janod to najlepsza metoda ćwiczenia na start.

Drewno

Niestety coraz więcej zabawek tworzonych jest z plastiku. Nie dość, że jest to szkodliwe dla środowiska, to niesie znikome walory poznawcze i edukacyjne dla naszych dzieci. Dlatego firma Janod wychodzi na przeciw oczekiwaniom rodziców i tworzy niespotykane zabawki z drewna. Jest to jedna z największych zalet. Obcowanie dziecka z drewnem uczy go estetyki – miłości do naturalnego piękna, a także pobudza kreatywność.

Zabawki Janoda można odnaleźć aż w 60 krajach na całym świecie. Firma wciąż rozwija swoje możliwości zdobywając prestiżowe nagrody i wygrywając różnorodne konkursy. Jednak najważniejszą oceną dla marki Janod jest opinia dzieci i rodziców, która niezmiennie jest najwyższa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here